Blog

Konsultacje

Adres

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach: 7–19 do
przychodni FIZJOPUNKT

Ostrobramska 101, Warszawa

Telefon

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się na wizytę zadzwoń pod numer telefonu:

665 030 702

22 465 66 63

Email

Możesz też wysłać nam wiadomość email, na pewno skontaktujemy się z Tobą:

rejestracja@fizjopunkt.pl

Konsultacja fizjoterapeutyczna to pierwsza bardzo ważna wizyta u fizjoterapeuty, której celem jest analiza dolegliwości pacjenta, zaplanowanie procesu leczenia, przebiegu rehabilitacji i liczby wizyt. Na początku konsultacji lekarz przeprowadza wywiad z Pacjentem i badanie czynnościowe. Pozwala mu to sprecyzować jednostkę chorobową i wszelkie ograniczenia Pacjenta z nią związane. Poznanie jednostki chorobowej i jej przebiegu jest kluczowe w całej terapii. Dzięki temu fizjoterapeuta może dobrać odpowiednie ćwiczenia i metody leczenia. W trakcie badania lekarz poznaje możliwości ruchowe chorego oraz wszelkie bariery i dolegliwości bólowe określonych stawów lub partii mięśni. Wiele osób zastanawia się, jak ubrać się na pierwszą wizytę u fizjoterapeuty. Ubranie powinno być wygodne, przewiewne i nie powinno blokować ruchów. Już na pierwszym spotkaniu pacjent otrzymuje instrukcję samodzielnych ćwiczeń w domu i inne ważne zalecenia.

Szukasz gabinetu, w którym przeprowadzana jest konsultacja fizjoterapeutyczna w Warszawie Pradze?

Sprawdź Fizjo Punkt! Jesteśmy fizjoterapeutami z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i wykształceniem fizjoterapeutycznym. Zajmujemy się leczeniem dysfunkcji narządu ruchu, które przeprowadzamy od konsultacji fizjoterapeutycznej. W zdecydowanej większości naszymi pacjentami są osoby, które cierpią na różnego rodzaju choroby ortopedyczne oraz neurologiczne. Prowadzimy rehabilitację osób dorosłych w schorzeniach: kręgosłupa, neurologicznych, ortopedycznych po urazach, po operacjach kolana i biodra. Świadczymy usługi prywatnie oraz w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (dotyczy to rehabilitacji ambulatoryjnej, oddziału dziennego rehabilitacji ruchowej oraz rehabilitacji domowej).

Zapraszamy na konsultację fizjoterapeutyczną do naszego gabinetu. Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami, a chętnie udzielimy Ci odpowiedzi.