Blog

Oferta

Adres

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach: 7–19 do
przychodni FIZJOPUNKT

Ostrobramska 101, Warszawa

Telefon

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się na wizytę zadzwoń pod numer telefonu:

665 030 702

22 465 66 63

Email

Możesz też wysłać nam wiadomość email, na pewno skontaktujemy się z Tobą:

rejestracja@fizjopunkt.pl

Fizjoterapia stomatologiczna jest dziedziną fizjoterapii, która zajmuje się leczeniem zaburzeń i urazów jamy ustnej, zębów i szczęk. Jest to stosunkowo nowa specjalizacja i nie ma zbyt wielu praktykujących fizjoterapeutów stomatologicznych. Fizjoterapia stomatologiczna może być stosowana w leczeniu wielu różnych problemów, w tym zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego (TMJ), bruksizmu (zgrzytania zębami) i innych zaburzeń szczęki. Może ona obejmować ćwiczenia mające na celu poprawę siły i zakresu ruchu szczęk, a także techniki zmniejszające ból i stan zapalny. Może być również pomocna dla osób, które przeszły uraz lub operację twarzy. Fizjoterapia stomatologiczna jest na ogół bezpieczna, ale może powodować pewne skutki uboczne, takie jak bolesność lub tkliwość szczęki, szyi lub twarzy. Ważne jest, aby przed rozpoczęciem jakiegokolwiek planu leczenia porozmawiać z dentystą lub fizjoterapeutą. Poszukujesz specjalisty zajmującego się fizjoterapią stomatologiczną w Warszawie Pradze?

Sprawdź koniecznie FIZJOPUNKT! Jesteśmy specjalistami fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Udało nam się przywrócić sprawność wielu pacjentom ortopedycznym i neurologicznym, a także tym osobom, które borykały się z różnego rodzaju zaburzeniami szczęki.

Pracujemy z pacjentami w różnym wieku – zarówno dziećmi, jak i dorosłymi będącymi zarówno w stanach przewlekłych, jak i zaraz po urazie. Nasze usługi świadczymy w zakresie rehabilitacji ambulatoryjnej, oddziału dziennego rehabilitacji ruchowej oraz rehabilitacji domowej. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty fizjoterapia stomatologiczna Warszawa Praga? Zapraszamy do kontaktu! Zadzwoń lub odwiedź nas osobiście.