Blog

Fizjoterapia i rehabilitacja

Adres

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach: 7–19 do
przychodni FIZJOPUNKT

Ostrobramska 101, Warszawa

Telefon

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się na wizytę zadzwoń pod numer telefonu:

665 030 702

22 465 66 63

Email

Możesz też wysłać nam wiadomość email, na pewno skontaktujemy się z Tobą:

rejestracja@fizjopunkt.pl

FIZJOPUNKT: PRAGA, BIAŁOŁĘKA WARSZAWA - rehabilitacja i fizjoterapia dla dorosłych i dzieci

Fizjoterapia i rehabilitacja umożliwiają Pacjentom ortopedycznym z różnymi schorzeniami, kontuzjami i problemami zdrowotnymi utrzymywanie, rozwijanie oraz przywracanie zdolności ruchowych. Głównym celem fizjoterapii jest dostarczanie organizmowi konkretnych bodźców. Odpowiednia reakcja organizmu wiąże się ze skutecznym procesem leczniczym np. zminimalizowaniem dolegliwości bólowych np. związanych z dyskopatią, czy też minimalizowaniem obrzęków.

Fizjoterapeuta pracuje z ciałem Pacjenta, a przede wszystkim z uszkodzonym lub źle funkcjonującą kończyną, kręgosłupem, stawami itd. Fizjoterapia w celach leczniczych wykorzystuje ruch oraz inne czynniki fizyczne, które spotykane są w naturze. Przede wszystkim dwa podstawowe działania i metody leczenia: kinezyterapię, w której podstawowym elementem jest ruch oraz fizykoterapię, która wykorzystuje w terapii inne czynniki fizyczne, a więc zabiegi fizykalne. Rehabilitacja obejmuje wiele procesów, w tym fizjoterapię. Pomaga ona Pacjentom przywrócić ogólną sprawność fizyczną, psychiczną i społeczną. Powinny z niej skorzystać głównie osoby, które zostały wykluczone z codziennego funkcjonowania na skutek choroby, kontuzji lub powikłań po leczeniu.

Rehabilitacja pozwala wrócić do aktywności sprzed wypadku lub innego zdarzenia, które zaburzyło ich funkcjonowanie.

Fizjoterapia i rehabilitacja Białołęka Warszawa

Szukasz fizjoterapii i rehabilitacji w Białołęce? Jesteś w dobrym miejscu! W FizjoPunkt stanowimy zgrany i doświadczony zespół specjalistów - fizjoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Prowadzimy skuteczną rehabilitację Pacjentów z różnymi schorzeniami. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zdobyliśmy zagranicą. Zajmujemy się usprawnianiem pacjentów ortopedycznych i neurologicznych, dzieci i dorosłych. Masz problem? Zapraszamy do kontaktu.