Drogi Pacjencie,

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy cenne informacje dotyczące najczęstszych problemów zdrowotnych dzieci oraz dorosłych.

W „Strefie dziecka” skupiamy się na typowych problemach z jakimi mogą zetknąć sie rodzice. Na początek instruktaż pielęgnacyjny i rozwój psychoruchowy dziecka. Narodziny dziecka to olbrzymie przeżycie i każdy rodzic pragnie aby z jego maleństwem było wszystko w porządku. Warto wiedzieć czego możemy się spodziewać na kolejnych etapach rozwoju a na co powinniśmy spokojnie poczekać. Kolejny artykuł „Siad W” dotyczy częstego zachowania dzieci, które z czasem może spowodować problemy w starszym wieku.

Zakładka „Co zrobić gdy…” ma wyjaśnić, jak w prosty sposób można sobie samemu pomóc w przypadku najczęstrzych problemów w obrębie układu ruchu. Z czasem będziemy uzupełniać ten dział o kolejne interesujące tematy.

Od 2007 roku prowadzimy szkolenia podyplomowe dla fizjoterapeutów. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzin. Pacjenci mogą się dowiedzieć na czym polega specjalistyczne szkolenie fizjoterapetów jak również znaleźć wyszkolonego terapeutę w swojej okolicy (wkrótce).

W zakładce „Ciekawe linki” podajemy, naszym zdaniem, interesujące strony o tematyce fizjoterapeutycznej i prozdrowotnej, zachęcamy do odwiedzin. Wiedza i świadomość swojego problemu zwykle ułatwia terapię i przyspiesza dochodzenie do pełnej sprawności.

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu,
Zbigniew Wroński i Zbigniew Zdrajkowski